Верифікований профіль
2
Роки досвіду
13
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
26
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
7350
Останній візит на сайт
вчора
Пропоную Вам професійний підхід до пошуку житла та комерційної нерухомості в Івано-Франківську.Допоможу вам купити, продати, здати в оренду а також орендувати нерухомість. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.Реалізація і пошук в найкоротші терміни та з максимальною вигодою для Вас. Якісний супровід під час пошуку нерухомості. Працюю з повагою до клієнтів,враховуючи всі побажання та пріоритети.

Продаж квартир (7)

  • CITY LIVE
    85 000 $
    802 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 96

    3 кімнати
    106 / 35 / 9 м²
    поверх 10 з 11
    сьогодні
    Дворівнева трикімнатна простора квартира, вул. Богдана Хмельницького (близько Veles Mall).Новобудова, 10-11 Поверх. Ліфт є. Загальна площа квартири -106 м2. На першому рівні площею 69.4м2 є простора кухня, 2 спальні ,ванна кімната і гардеробна.Балкон. Панорамні вікна на кухні.Якісний ремонт , повністю готова до заселення. Другий мансардний рівень це одна велика простора кімнатна. Загальна площа мансардного поверху 36м2. Квартира розташована в зручному районі — поруч ТЦ “Велес”, зручна транспортна розв’язка, магазини, кафе, аптеки, школи, садочки, зупинка громадського транспорту в пішій доступності.
    Рієлтор
  • CITY LIVE
    66 700 $
    1 213 $/м²

    Василя Стуса вул., 30

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Каскад
    ЖК Арсеніївський двір
    1 кімната
    55 / 17 / 15 м²
    поверх 1 з 9
    сьогодні
    Продається простора 1-кімнатна квартира великої площі 55м2 поруч ТЦ Арсен. Квартира світла, з продуманим плануванням і зручним розташуванням.Ідеальний варіант для комфортного проживання або інвестиції. Зручний перший поверх - високий (над комерцією). Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням з двоконтурним котлом. Є підігрів підлоги в кухні, коридорі та санвузлі. Новобудова.Будинок повністю обжитий.Є ліфт. Територія благоустроєна, є місця для паркування автомобіля. Локація — одна з найзручніших у місті: поруч школа, садок, супермаркети, зупинки транспорту,торгові центри,McDonalds, тощо. Оперативний показ. Телефонуйте.
    Рієлтор
  • CITY LIVE
    119 600 $
    1 563 $/м²

    Володимира Івасюка вул., 1

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Позитрон ЖК Еталон
    3 кімнати
    77 / 27 / 25 м²
    поверх 10 з 10
    2020 рік побудови
    сьогодні
    Пропонується до продажу сучасна квартира площею 76,5 м², де кожен метр використано максимально функціонально та зі смаком. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, простір і якісний дизайн. Планування: – дві окремі спальні, що забезпечують приватність і затишок – простора кухня-студія з великою зоною відпочинку та прийому гостей – містка кладова, грамотно зонована на дві частини — ідеально для зберігання речей та побутових потреб – санвузол із сучасним оздобленням Квартира виконана у світлих, теплих тонах із використанням якісних матеріалів. Великі вікна забезпечують багато природного світла, а продумане освітлення створює атмосферу затишку у вечірній час. Інтер’єр виглядає гармонійно...
    Рієлтор
  • CITY LIVE
    83 500 $
    1 924 $/м²

    Ленкавського вул., 34 к11

    1 кімната
    43 / 19 / 14 м²
    поверх 2 з 16
    2024 рік побудови
    вчора
    Центр. Озеро. Дизайн. Продаж 1-кімнатної квартири 43,4 м² на комфортному 2 поверсі. Квартира, в яку заходиш — і розумієш: тут хочеться жити. Сучасний дизайнерський інтер’єр у трендових натуральних відтінках, продумане зонування та бездоганна геометрія простору. Простора кухня-вітальня з лаконічною вбудованою кухнею та підсвітками, окрема спальня з гардеробною, стильна ванна кімната з преміальною сантехнікою. Кожна деталь — про комфорт: -теплі текстури дерева - кам’яні акценти -вбудоване освітлення -кондиціонер -повна комплектація меблями та технікою -підігрів підлоги -закритий ЖК -підземний паркінг Локація — одна з найкращих у місті: центр, поруч озеро та прогулянкові зони. Ранкова кава...
    Рієлтор
  • CITY LIVE
    44 000 $
    846 $/м²

    Шевченка вул., 53

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    1 кімната
    52 / 27 / 10 м²
    поверх 2 з 2
    1892 рік побудови
    сьогодні
    Продається 1-кімнатна квартира в центрі міста по вулиці Шевченка. Польський будинок,високі стелі - 3,8м. Опалення індивідуальне газове (двоконтурний котел. Поверх 2 з 2,також є горище.
    Рієлтор
  • CITY LIVE
    74 900 $
    2 024 $/м²

    Євгена Коновальця вул., 37-А

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Центр
    ЖК Main House
    1 кімната
    37 / 18 / 12 м²
    поверх 3 з 16
    2023 рік побудови
    5 днів тому
    Пропонується стильна та світла студія в самому серці міста. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію (оренда буде здаватися дуже швидко). Площа — 37 м² Новобудова Формат — сучасна студія Квартира з якісним ремонтом у світлих тонах: Простора кухня з вбудованою технікою Зона відпочинку з диваном Спальна зона Панорамні вікна — багато природного світла Кондиціонер Підігрів підлоги (плитка) Сучасне освітлення Планування продумане — максимум простору та функціональності. Локація — центр міста: усе необхідне в пішій доступності (кафе, магазини, транспорт, навчальні заклади). Чудовий варіант для здачі в оренду або як перше власне житло. Деталі за телефоном. Показ у зр...
    Рієлтор
  • CITY LIVE
    73 000 $
    1 780 $/м²

    Вовчинецька вул., 223-А

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Софіївка
    ЖК U One
    1 кімната
    41 / 20 / 15 м²
    поверх 10 з 13
    2024 рік побудови
    4 дні тому
    Продається готова 1-кімнатна квартира по вулиці Вовчинецька в новому Житловому комплексі U-One. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Свіжий ремонт.Ніхто не проживав. Площа 41м2. Дахова котельня.Оперативний показ.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: